Difference between revisions of "Edge AI SDK/AI System/AFE-R360"
From ESS-WIKI
Eric.liang (talk | contribs) (Created page with " {{DISPLAYTITLE:AFE-R360}} {| border="0" cellpadding="5" cellspacing="0" style="width:100%;" |- | style="width: 30%; high: 200px; text-align: center;vertical-align: top;" | [...") |
Eric.liang (talk | contribs) |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
| style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | | style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | ||
|- | |- | ||
| − | | [https://www.advantech.com/ | + | | [https://www.advantech.com/zh-tw/search/?q=AFE-R360&st=support&sst=Datasheet Datasheet]<br/> [https://www.advantech.com/zh-tw/search/?q=AFE-R360&st=support&sst=Manual Manual]<br/> [https://www.advantech.com/zh-tw/search/?q=AFE-R360&st=support&sst=3D%20Model 3D Model] |
|} | |} | ||
|} | |} | ||
Revision as of 09:32, 27 November 2024
|
|