Difference between revisions of "AIM-Linux/AOM-3821"
From ESS-WIKI
Xingxing.li (talk | contribs) |
Xingxing.li (talk | contribs) |
||
| Line 61: | Line 61: | ||
| style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | | style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | ||
|- | |- | ||
| − | | [https://advdownload.advantech.com.cn/productfile/PIS/AOM-3821/file/AOM-3821_DS(080725)20250807140155.pdf Datasheet]<br/> [https://advdownload.advantech.com/productfile/Downloadfile5/1-33WBNJX/AOM-3821_User_Manual_0805.pdf Manual]<br/> 3D Model<br/> Certification<br/> Design Guideline<br/> | + | | [https://advdownload.advantech.com.cn/productfile/PIS/AOM-3821/file/AOM-3821_DS(080725)20250807140155.pdf Datasheet]<br/> [https://advdownload.advantech.com/productfile/Downloadfile5/1-33WBNJX/AOM-3821_User_Manual_0805.pdf Manual]<br/> [https://www.advantech.com/en-us/support/details/3d-model?id=157ea9dd-4097-476d-a479-33e24046c4b0 3D Model]<br/> Certification<br/> [https://advdownload.advantech.com/productfile/Downloadfile5/1-33WBNKL/AOM-3821%20Design%20Guideline_V1.1_20250724.pdf Design Guideline]<br/> [https://view.officeapps.live.com/op/view.aspx?src=https://advdownload.advantech.com/productfile/Downloadfile2/1-33WBNL4/AOM-3821%20B2B_Pin%20Definition_Design%20guide_V1.1%200812.xlsx&wdOrigin=BROWSELINK B2B_Pin Definition_Design guide] |
|} | |} | ||
Revision as of 03:06, 7 January 2026
|