Difference between revisions of "AIM-Linux/ASR-A501"
From ESS-WIKI
Xingxing.li (talk | contribs) |
Xingxing.li (talk | contribs) |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
| style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | | style="background-color: rgb(56, 85, 114);" | <span style="color:#FFFFFF;">Documentation</span> | ||
|- | |- | ||
| − | | [https://advdownload.advantech.com.cn/productfile/PIS/ASR-A501/file/ASR-A501_DS(032825)20250328101011.pdf Datasheet]<br/> Manual<br/> 3D Model<br/> | + | | [https://advdownload.advantech.com.cn/productfile/PIS/ASR-A501/file/ASR-A501_DS(032825)20250328101011.pdf Datasheet]<br/> Manual<br/> 3D Model<br/> [https://downloadt.advantech.com/ProductFile/plm_cer/CERT-25-00858_FCC%20Cover.pdf?_gl=1*17hrakv*_gcl_au*MTYzODA3MzgwLjE3NjEwMzM4NjguNTQwMzQwMzU4LjE3NjEwMzM4NzEuMTc2MTAzNDI1MA..*_ga*MjU0NDQwNDI2LjE3NjEwMzY1Njg.*_ga_CFPK80LF7Y*czE3NjMwODc5ODMkbzYkZzEkdDE3NjMwODgwNzkkajI0JGwwJGgxNTQzNzMxMTk4 FCC] |
|} | |} | ||
Latest revision as of 03:44, 14 November 2025
|